Domíchávače s čerpadlem betonu Magnum

CIFA je vynálezcem domíchávače betonu s čerpadlem. Stroj, kteý způsobil převrat ve způsobu přepravy a čerpání betonu, byl uveden na trh v roce 1975 a je originálním nápadem společnosti CIFA.

Dokonce i dnes jsou domíchávače s čerpadlem betonu Magnum CIFA nenapodobitelné ve výkonu a spolehlivosti, protože jsou vyráběny „full line“ společností. Volbou CIFA domíchávačů s čerpadlem na automobilovém podvozku získáte nejrůznější mimořádné výhody:

  • od extrémní stability a přesnosti výložníku až po výkonnost čerpadla,
  • od racionality a technologie elektronických ovládacích prvků po skvělou všestrannost a rychlost přemísťování.

Domíchávače s čerpadlem betonu CIFA každý den potvrzují hodnotu mimořádné a kvalifikované volby. Výkonnost, bezpečnost a úspornost navržená v každém detailu.

Typ strojePodvozekVýkon čerpací jednotkyRamenoPočet sekcí rameneNominální objem domíchávače
MK24L4 nápravový61 m3/hMK24L37 m3
MK25H CARBOTECH4 nápravový61 m3/hMK25H47 m3
MK28L/ MK28L - 5¨4 nápravový61/81 m3/hMK28L47/9 m3
MK28H
MK28E4 nápravový61 m3/hMK28E47 m3
MK32L4 nápravový61/81 m3/hMK32L49 m3

Varianty čerpadla s domíchávačem betonu

Domíchávače betonu s čerpadlem CIFA nabízíme v několika variantách. Můžeme kombinovat různé velikosti bubnů (7 m3 nebo 9 m3) a dosahy ramen (od 24, 25, 28 a 32m). Model MK25H patří k nejmodernějším strojům na trhu a spadá do skupiny CARBOTECH Series.Toto označení mají stroje, u kterých jsou části výložníků z kompozitního materiálu ( CARBON).

Hlavní rysy:

  • Smartronic systém pro ovládání stroje s LCD displejem
  • systém pro diagnostiku stroje
  • systém pro řízení čerpací jednotky
  • integrovaný ovládací panel s dotykovými tlačítky
  • nižší váha samotného stroje

Ergonomické a logické ovládací prvky pro řízení funkcí domíchávače s čerpadlem - všechny ovládací prvky stroje jsou navrženy tak, aby umožňovaly racionální ovládání všech funkcí čerpací jednotky, výložníku, bubnu i doplňků.

Speciální opěry pro domíchávače s čerpadlem - stabilizační systém speciálně navržen pro tento typ stroje je plně hydraulický a může být otevřen i v extrémně stísněných místech. Dvě přední teleskopické opěry se nastavují ověřeným postupem. Zadní opěry směřují pod úhlem 45° pro zajištění perfektní rovnováhy.

Proporcionální rádiové a dálkové ovládání - pro vzdálenou obsluhu je domíchávač s čerpadlem vybaven rádiovým ovládání všech funkcí stroje, společně s kabelovým nouzovým ovládáním. Obě proporcionální.

Otevřený okruh nebo elektronicky uzavřený okruh - kromě spolehlivého a otestovaného otevřeného okruhu (jako vždy technologické dědictví CIFA) je možné čerpací jednotku ovládat novým patentovaným, elektronicky řízeným uzavřeným okruhem. Tento typ okruhu umožňuje díky elektronice dosahovat vyššího výkonu společně s plynulejším provozem jak při inverzi, tak při změně polohy ventilu. Navíc elektronické ovládání umožňuje automaticky upravovat pracovní parametry čerpací jednotky podle různých typů betonu.

Soubory ke stažení

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.