Mobilní čerpadlo betonu K20L

Exkluzivní technologie navržená k zajištění bezpečné manipulace a kontroly pracovního prostředí.

Mobilní čerpadlo betonu K20L

MOBILNÍ ČERPADLO BETONU K20L

Čerpadlo namontované na vozidle K20L je vybaveno čtyřdílným distribučním ramenem a bylo speciálně navrženo pro použití ve stísněných prostorech a uvnitř.Ve skutečnosti lze rameno otevřít na výšku menší než 4 metry.V městském prostředí je v klidu, protože je možné jej namontovat na kompaktní dvounápravová vozidla s kompaktním rozvorem.Pro tyto vlastnosti najde K20L uplatnění v historických centrech, pro renovace, středně velké desky, včetně podzemí, práce na kanalizaci a silničních sítích ve městech.

Aby se zvýšila flexibilita stroje, je možné rychle demontovat rameno, aby se získalo užitečné zatížení trubek, nebo respektovat i ty nejpřísnější limity hmotnosti, které jsou v některých centrech měst k dispozici.Standardní vybavení doplňují hliníkové pláště, držáky trubek a kompresor pro čištění trubek. 
Čerpací jednotka zvolená pro vybavení K20 L je vhodná také pro náročné práce: až 90 barů maximálního tlaku na beton a až 70 metrů krychlových průtoku.

SérieSteeltech
Délka paže (m)19,75
Počet sekcí výložníku4
Hmotnost  (t)18
Čerpací skupinaPA 709 FS
Systém řízeníEasytronic

PŘEHLED

SÍLA A SPOLEHLIVOST
Ramena namontovaná na čerpadlech namontovaných na nákladních automobilech CIFA kombinují sílu a spolehlivost.Každá sekce byla navržena tak, aby měla maximální konstrukční pevnost a minimalizovala namáhané oblasti.

VŠESTRANNOST A FLEXIBILITA
Různé konfigurace ramen čerpadel CIFA namontovaných na nákladních automobilech zaručují maximální funkčnost, univerzálnost a umožňují vám dosáhnout jakékoli oblasti staveniště, i těch, které jsou obtížně přístupné, a zaručují vysokou rychlost manévrování.

Čerpací skupina

ČERPACÍ SKUPINA
Čerpací skupina je zcela odnímatelná a zajišťuje jemný, nepřetržitý a pravidelný průtok.Tato technologie zaručuje extrémně efektivní systém při čerpání různých druhů betonu, s agregáty všech velikostí, snižující počet cyklů za minutu při stejném průtoku, zajišťující menší opotřebení a delší životnost stroje.

„S“ VENTIL
Nový nadměrný ventil 9 “vždy zaručuje maximální sací výkon. Zvláštní geometrie vyrobená s různými tloušťkami umožňuje dosáhnout vysoké odolnosti proti opotřebení.

TĚSNICÍ KROUŽEK A DESKA
Těsnicí kroužek a třecí deska jsou geometricky navrženy a vyrobeny ze speciálních materiálů optimalizovaných pro jejich specifickou funkci, a to jak z hlediska odolnosti proti oděru, tak pro napětí, kterému jsou vystaveny proudem betonu.

Systém řízení

ŘÍZENÍ STROJE
Pro maximální bezpečnost při použití čerpadla namontovaného na vozidle lze zvolit různé řídicí systémy.

LSC (KONTROLA STABILITY SVĚTLA)
Pro bezpečnou práci s plně otevřenými stabilizátory.
K dispozici pro:
Classic
Series Steeltech Series (čerpací jednotka s otevřeným okruhem)

SMARTRONIC ™
Díky zapojení sběrnice CAN je systém schopen provést úplnou diagnostiku všech komponentů čerpadlanamontovanéhonavozidle, jakékoli anomálie různých částí jsou okamžitě indikovány.Na displeji se zobrazují všechny součásti, které jsou v provozu nebo aktivní během práce čerpadla, jako jsou válce, hydraulická čerpadla, ventily, světla a různé doplňky.Systém lze vždy aktualizovat novými službami vyvinutými CIFA a implementovat do systému jednoduchým nahráním.

  • Kontrola stability
  • Diagnostika tlaku
  • Kompletní kontrola řízení
  • Dotkněte se zadního panelu

Soubory ke stažení

Video Mobilní čerpadlo betonu K20L

Video Mobilní čerpadlo betonu K20L
Zobrazit další videa

Galerie Mobilní čerpadlo betonu K20L

  • K20L
  • K20L
  • K20L
  • K20L
  • K20L

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.