Mobilní čerpadlo betonu K24L

Exkluzivní technologie navržená k zajištění bezpečné manipulace a kontroly pracovního prostředí.

mobilní čerpadlo betonu k24l

MOBILNÍ ČERPADLO BETONU K24L

Čerpadlo namontované na vozíku K24L je optimální volbou pro malá pracoviště a práce s omezeným otevíracím prostorem, jako jsou práce v podzemí nebo ve vnitřních prostorách. Se svými 4 sekcemi kombinuje snadné použití se značnou flexibilitou použití. Je také schopen hlubokého odlévání, výkopu, podzemního parkování a základů. Možnost nastavení s čerpací jednotkou v otevřeném i uzavřeném okruhu pro dosažení maximálního čerpacího výkonu.

SérieSteeltech
Délka paže (m)23,59
Počet sekcí výložníku4
Hmotnost  (t)
Čerpací skupinaHP 907 H, HP106SEC
Systém řízeníEasytronic

PŘEHLED

SÍLA A SPOLEHLIVOST
Ramena namontovaná na čerpadlech namontovaných na nákladních vozidlech CIFA kombinují sílu a spolehlivost.Každá sekce byla navržena tak, aby měla maximální konstrukční pevnost a minimalizovala namáhané oblasti.

VŠESTRANNOST A FLEXIBILITA
Různé konfigurace ramen čerpadel CIFA namontovaných na nákladních vozech zaručují maximální funkčnost, univerzálnost a umožňují vám dosáhnout jakékoli oblasti staveniště, i těch, které jsou obtížně přístupné, a zaručují vysokou manévrovací rychlost.

Čerpací skupina

ČERPACÍ SKUPINA
Čerpací skupina je zcela odnímatelná a zajišťuje jemný, nepřetržitý a pravidelný průtok.Tato technologie zaručuje mimořádně efektivní systém při čerpání různých druhů betonu, s agregáty všech velikostí, snižující počet cyklů za minutu při stejném průtoku, zajišťující menší opotřebení a delší životnost stroje.

„S“ VENTIL
Nový nadměrný ventil 9 “vždy zaručuje maximální sací výkon. Zvláštní geometrie vyrobená s různými tloušťkami umožňuje dosáhnout vysoké odolnosti proti opotřebení.

TĚSNICÍ KROUŽEK A DESKA
Těsnicí kroužek a třecí deska jsou geometricky navrženy a vyrobeny ze speciálních materiálů optimalizovaných pro jejich specifickou funkci, a to jak z hlediska odolnosti proti oděru, tak pro napětí, kterému jsou vystaveny proudem betonu.

Systém řízení

ŘÍZENÍ STROJE
Pro maximální bezpečnost při použití čerpadla namontovaného na vozidle lze zvolit různé řídicí systémy.

LSC (KONTROLA STABILITY SVĚTLA)
Pro bezpečnou práci s plně otevřenými stabilizátory.
K dispozici pro:
Classic
Series Steeltech Series (čerpací jednotka s otevřeným okruhem)

SMARTRONIC ™
Díky zapojení sběrnice CAN je systém schopen provést úplnou diagnostiku všech komponentů čerpadlanamontovanéhonavozidle, jakékoli anomálie různých částí jsou okamžitě indikovány.Na displeji se zobrazují všechny součásti, které jsou v provozu nebo aktivní během práce čerpadla, jako jsou válce, hydraulická čerpadla, ventily, světla a různé doplňky.Systém lze vždy aktualizovat o nové služby vyvinuté CIFA a implementovat do systému jednoduchým nahráním.

  • Kontrola stability
  • Diagnostika tlaku
  • Kompletní kontrola řízení
  • Dotkněte se zadního panelu

Soubory ke stažení

Galerie Mobilní čerpadlo betonu K24L

  • k24l
  • k24l
  • k24l
  • k24l
  • k24l

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.