Mobilní čerpadlo betonu K35L

Mimořádně kompaktní stroj pro snadnou manévrovatelnost!

K35L

Mobilní čerpadlo betonu K35L

Toto čerpadlo s hmotností nižší jak 26t je momořádně kompatní stroj namontovaný na nákladní vozidla, zajištuje vynikající manévrovatelnost.Standardní rotor v poslední sekci patentuje nepřetržité otáčení. Čerpadla K35L jsou optimální volbou pro malé a střední stavby. Model K35L je obzvláště oceňován při práci v historických částech města, kde je využívána schopnost ovládání 3 nápravy. Kontinuální otáčení o 360° dává tomuto stroji bezkonkureční manévrovatelnost. Pro dosažení nejvyššího výkonu může být čerpadlo vybaveno jak čerpací jednotkou s otevřenou smyčkou, tak i s uzavřenou.

SérieSteelTech
Délka výložníku (m)35
Počet sekcí výložníku N5
Hmotnost26
Čerpací jednotkaHP1608EC, HP1606H
Řídicí systémeasytronic

VÝLOŽNÍK

Síla a spolehlivost čerpadla

Výložníky, které jsou umístěny na nákladních vizidlech CIFA, kombinují robusnost a spolehlivost. Každá sekce byla navržena tak, aby byla maximálně odolná a docházelo tak k minimálnímu opotřebení namáhaných čístí.

Všestrannost a flexibilita

Různé konfigurace výložníku čerpadla CIFA, umístěného na nákladních vozech zaručují maximální provoz, všestrannost a umožňují přístup do jakékoliv části pracoviště, a to i na těžko dostupná místa =rychlost a manévrovatelnost.

ČERPACÍ JEDNOTKA

Čerpací jednotka je zcela odnímatelná a zajišťuje jemný, nepřetržitý a pravidelný průtok. Tato technologie zaručuje mimořádně efektivní systém při čerpání různých druhů betonu s agregáty všech velikostí, což snižuje počet cyklů za minutu. Výsledkem je tak malé opotřebení a delší životnost stroje.

"S" ventil

Zaručuje vždy maximální sací výkon. Speciální geometrie s různými tloušťkami zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení.

OTĚROVÁ DESKA A KROUŽEK

Jsou navržany  a realizovány ze speciálního materiálu (tvrdokov), který je vysoce odolný proti otěru a namáhání a zaručuje tak delší životnost.

ŘÍDICÍ SYSTÉM

Pro maximální bezpečnost lze zvolit různé řídicí systémy.

LSC (KONTROLA STABILITY SVĚTLA)

Lze pracovat zcela bezpečně se všemi vyložníky. Dostupné pro:

  • Klasická série
  • SteelTech série

SMARTRONICTM

Díky zapojení sběrnice CAN je systém schopen provést kompletní diagnostiku všech součástí čerpadla. Možné anomálie jsou okamžitě indikovány a jsou zobrazovány na displeji. 
Tento systém lze snadno nainstalovat a aktualizovat a je dostupný pro:

K31L, K35L, K37L, K41L, K48L, K58L

Smartronic zahrnuje:

1) diagnostika tlaku

2) kompletní kontrola řízení

3) pokročilá kontrola stability

Soubory ke stažení

Video Mobilní čerpadlo betonu K35L

Video Mobilní čerpadlo betonu K35L
Zobrazit další videa

Galerie Mobilní čerpadlo betonu K35L

  • K35L 01
  • K35L 03
  • K35L 04

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.