Mobilní čerpadlo betonu K55L

Super kompaktní stroj se skvělou manévrovatelností!

1 K55L

Mobilní čerpadlo betonu K55L

5dílný výložník se skládáním RZ. Toto čerpadlo je navrženo tak, aby splňovalo požadavky i na ty nejnáročnější úkony při práci s betonem. Ideální úkoly pro tento stroj jsou vysokokapacitní výlevky a velké distribuční oblasti. Charakteristickými prvky tohoto stroje je nejvyšší produktivita a celkové technické vlastnosti. Pro snadné použití a údržbu je čerpadlo vybaveno čerpací jednotkou s otevřenou smyčkou.

SérieSteelTech
Délka výložníku (m)55
Počet sekcí výložníku N5
Váhový limit41 t
Čerpací jednotkaHP1808ECX, HP1606H
Řídicí systémeasytronic

VÝLOŽNÍK

Síla a spolehlivost čerpadla

Výložníky, které jsou umístěny na nákladních vizidlech CIFA, kombinují robusnost a spolehlivost. Každá sekce byla navržena tak, aby byla maximálně odolná a docházelo tak k minimálnímu opotřebení namáhaných čístí.

Všestrannost a flexibilita

Různé konfigurace výložníku čerpadla CIFA, umístěného na nákladních vozech zaručují maximální provoz, všestrannost a umožňují přístup do jakékoliv části pracoviště, a to i na těžko dostupná místa =rychlost a manévrovatelnost.

ČERPACÍ JEDNOTKA

Čerpací jednotka je zcela odnímatelná a zajišťuje jemný, nepřetržitý a pravidelný průtok. Tato technologie zaručuje mimořádně efektivní systém při čerpání různých druhů betonu s agregáty všech velikostí, což snižuje počet cyklů za minutu. Výsledkem je tak malé opotřebení a delší životnost stroje.

"S" ventil

Zaručuje vždy maximální sací výkon. Speciální geometrie s různými tloušťkami zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení.

OTĚROVÁ DESKA A KROUŽEK

Jsou navržany  a realizovány ze speciálního materiálu (tvrdokov), který je vysoce odolný proti otěru a namáhání a zaručuje tak delší životnost.

ŘÍDICÍ SYSTÉM

Pro maximální bezpečnost lze zvolit různé řídicí systémy.

LSC (KONTROLA STABILITY SVĚTLA)

Lze pracovat zcela bezpečně se všemi vyložníky. Dostupné pro:

  • Klasická série
  • SteelTech série

SMARTRONICTM

Díky zapojení sběrnice CAN je systém schopen provést kompletní diagnostiku všech součástí čerpadla. Možné anomálie jsou okamžitě indikovány a jsou zobrazovány na displeji. 
Tento systém lze snadno nainstalovat a aktualizovat a je dostupný pro:

K31L, K35L, K37L, K41L, K48L, K58L

Smartronic zahrnuje:

1) diagnostika tlaku

2) kompletní kontrola řízení

3) pokročilá kontrola stability

Soubory ke stažení

Galerie Mobilní čerpadlo betonu K55L

  • K55L (5)
  • K55L (6)
  • K55L (9)
  • K55L (10)

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.