Mobilní čerpadlo betonu K67H

K67H představuje novou řadu čerpadel!

1 K67H l

Mobilní čerpadlo betonu K67H

Prodloužení délky výložníku na 67 m obohacuje nabídku uplatnění strojů CIFA. K67H je nejdelším strojem ze série mobilních čerpadel CARBOTECH jaký kdy byl na trnu. Výložník se složen ze 7 částí se sklopnout geometrií "RRZ". Poslední 4 sekce jsou vyrobeny z uhlíkových vláken, kompozitního materiálu, který zaručuje větší stabilitu, délku a celkově nižší hmotnost, která je nižší jak 60 t. Díky lehkosti a odolnosti je tento stroj jedničkou na trhu.

SérieCarbotech
Délka výložníku (m)67
Počet sekcí výložníku N7
Váhový limit41 t
Čerpací jednotkaHP1808ECX
Řídicí systémsmartronic

VÝLOŽNÍK

Síla a spolehlivost čerpadla

Výložníky, které jsou umístěny na nákladních vizidlech CIFA, kombinují robusnost a spolehlivost. Každá sekce byla navržena tak, aby byla maximálně odolná a docházelo tak k minimálnímu opotřebení namáhaných čístí.

Všestrannost a flexibilita

Různé konfigurace výložníku čerpadla CIFA, umístěného na nákladních vozech zaručují maximální provoz, všestrannost a umožňují přístup do jakékoliv části pracoviště, a to i na těžko dostupná místa =rychlost a manévrovatelnost.

ČERPACÍ JEDNOTKA

Čerpací jednotka je zcela odnímatelná a zajišťuje jemný, nepřetržitý a pravidelný průtok. Tato technologie zaručuje mimořádně efektivní systém při čerpání různých druhů betonu s agregáty všech velikostí, což snižuje počet cyklů za minutu. Výsledkem je tak malé opotřebení a delší životnost stroje.

"S" ventil

Zaručuje vždy maximální sací výkon. Speciální geometrie s různými tloušťkami zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení.

OTĚROVÁ DESKA A KROUŽEK

Jsou navržany  a realizovány ze speciálního materiálu (tvrdokov), který je vysoce odolný proti otěru a namáhání a zaručuje tak delší životnost.

ŘÍDICÍ SYSTÉM

Pro maximální bezpečnost lze zvolit různé řídicí systémy.

LSC (KONTROLA STABILITY SVĚTLA)

Lze pracovat zcela bezpečně se všemi vyložníky. Dostupné pro:

  • Klasická série
  • SteelTech série

SMARTRONICTM

Díky zapojení sběrnice CAN je systém schopen provést kompletní diagnostiku všech součástí čerpadla. Možné anomálie jsou okamžitě indikovány a jsou zobrazovány na displeji. 
Tento systém lze snadno nainstalovat a aktualizovat a je dostupný pro:

K31L, K35L, K37L, K41L, K48L, K58L

Smartronic zahrnuje:

1) diagnostika tlaku

2) kompletní kontrola řízení

3) pokročilá kontrola stability

Soubory ke stažení

Galerie Mobilní čerpadlo betonu K67H

  • K67H 0712 (2)
  • K67H 0712 (3)
  • K67H 0712 (6)
  • K67H 0712 (7)

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.