Mobilní čerpadlo betonu K30L

Nákladní čerpadlo K30L je optimální volbou pro malé a střední stavby.

domíchávač betonu K30L

MOBILNÍ ČERPADLO BETONU K30L

Se svými 4 sekcemi kombinuje snadné použití s ​​efektivitou na jakémkoli staveništi.Je také schopen hlubokého odlévání, výkopu, podzemního parkování a základů.Možnost nastavení s čerpací jednotkou v otevřeném i uzavřeném okruhu pro dosažení maximálního čerpacího výkonu.

Sériesteeltech
Počet sekcí výložníku4
Délka paže (m)
29,7
Hmotnost (t)26
Čerpací skupina
PA 1506 F8
Systém řízení
easytronic

Přehled

SÍLA A SPOLEHLIVOST
Ramena namontovaná na čerpadlech namontovaných na nákladních vozidlech CIFA kombinují sílu a spolehlivost.Každá sekce byla navržena tak, aby měla maximální konstrukční pevnost a minimalizovala namáhané oblasti.

VŠESTRANNOST A FLEXIBILITA
Různé konfigurace ramen čerpadel CIFA namontovaných na nákladních automobilech zaručují maximální funkčnost, univerzálnost a umožňují vám dosáhnout jakékoli oblasti staveniště, i těch, které jsou obtížně přístupné, a zaručují vysokou rychlost manévrování.

Čerpací jednotka

ČERPACÍ jednatka
Čerpací jednotka je zcela odnímatelná a zajišťuje jemný, nepřetržitý a pravidelný průtok.Tato technologie zaručuje mimořádně efektivní systém při čerpání různých druhů betonu, s agregáty všech velikostí, snižující počet cyklů za minutu při stejném průtoku, zajišťující menší opotřebení a delší životnost stroje.


„S“ VENTIL
Nový nadměrný ventil 9 “vždy zaručuje maximální sací výkon. Zvláštní geometrie vyrobená s různými tloušťkami umožňuje dosáhnout vysoké odolnosti proti opotřebení.


TĚSNICÍ KROUŽEK A DESKA
Těsnicí kroužek a třecí deska jsou geometricky navrženy a vyrobeny ze speciálních materiálů optimalizovaných pro jejich specifickou funkci, a to jak z hlediska odolnosti proti oděru, tak pro napětí, kterému jsou vystaveny proudem betonu.

Systém řízení

ŘÍZENÍ STROJE
Pro maximální bezpečnost při použití čerpadla namontovaného na vozidle lze zvolit různé řídicí systémy.

LSC (KONTROLA STABILITY SVĚTLA)
Pro bezpečnou práci s plně otevřenými stabilizátory.
K dispozici pro:
Classic
Series Steeltech Series (čerpací jednotka s otevřeným okruhem)

SMARTRONIC ™
Díky zapojení sběrnice CAN je systém schopen provést úplnou diagnostiku všech komponentů čerpadlanamontovanéhonavozidle, jakékoli anomálie různých částí jsou okamžitě indikovány.Na displeji se zobrazují všechny součásti, které jsou v provozu nebo aktivní během práce čerpadla, jako jsou válce, hydraulická čerpadla, ventily, světla a různé doplňky.Systém lze vždy aktualizovat o nové služby vyvinuté CIFA a implementovat do systému jednoduchým nahráním.

  • Kontrola stability
  • Diagnostika tlaku
  • Kompletní kontrola řízení
  • Dotkněte se zadního panelu

Galerie Mobilní čerpadlo betonu K30L

  • K30L
  • K30L
  • K30L
  • K30L
  • K30L

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.