O společnosti CIFA

Posláním firmy CIFA je zabývat se vším, co se týká technologického procesu betonářství: od míchání k přepravě, od čerpání k pokládání betonu.

Dnes má CIFA zastoupení na všech významných světových trzích s kompletním výrobním sortimentem, který nemá srovnání co do škály výrobků a zařízení.

Z tohoto důvodu je potřeba říci, že pokud se rozhodnete pro nákup jakéhokoliv výrobku značky CIFA, společně s ním kupujete dlouholeté zkušenosti a know-how, a to jak u procesu mísení, přepravy a čerpání betonu nebo projektování bednění.

Pohled vpřed a aplikování našich zkušeností to je hlavní podstatou obchodu, na kterém je založena CIFA.

Hlavní sídlo společnosti CIFA se nachází v Senago v Milano v severní Itálii, odkud je řízena výroba celé produktové řady CIFA a současně s tím se zde zpracovávají a vyhodnocují veškeré informace z trhu. Mimoto sídlo společnosti slouží jako školící centrum, pro prezentaci a demonstraci nových produktů a zároveň se zde konají doplňková školení zaměřena na technickou podporu techniků.

Nové sídlo společnosti se rozkládá na ploše přes 4 000 m2, v kterém našlo své zázemí jak vedení společnosti, tak vývoj a výzkum, návrh a projekce, marketing a školící centrum, administrativa,… . Nové hlavní sídlo v Senago reprezentuje nové betonářské a materiálové symboly a zároveň navazuje na vývojový proces, který byl započat v předchozích letech, a který vedl k celkové reorganizaci výroby a identity společnosti CIFA, v tomto odvětví.

Vznik a historie značky CIFA

7. července 1928 Carlo Ansenda položil základy společnosti CIFA „Compagnia Italiana Forme Acciaio”. Díky vynalézavosti výrobky CIFA, tak jako rádiové vysílání a ocelové formy umožnily společnosti vítězně obstát. Ačkoliv tomu vždy tak nebylo, v obobí mezi roky 1947 až 1950 se podařilo společnosti CIFA vtisknout jednotnou identitu. Tento krok byl odrazovým můstkem k tomu, aby se CIFA stala hlavním hráčem v betonářském průmyslu.

Od svého založení společnost CIFA dosahuje konstantního růstu ve všech činostech úzce spojených s betonem. Začátkem 50 let CIFA odstartovala výrobu betonárek s vážícím systémem, sily a zásobníky na kamenivo. V roce 1958 byl v Itálii vyroben první domíchávač. První mísící zařízení montované na kolejové podvozky bylo vyrobeno 1965, na konci 60 let byl zkonstruován první domíchávač s čerpadlem na společném podvozku a také první pojizdné čerpadlo, v roce 1975 první „Magnum”, recyklační zařízení na zbytkový beton 1977, první čerpadlo bylo vyrobeno na začátku 80 let.

Certifikáty

Společnost Cifa Spa začala používat systém kvality od roku 1997 a podle UNI ES ISO 9001 od roku 2003.

Díky těmto strategicky stanoveným cílům společnost Cifa Spa dosahuje neustálého zlepšování kvality výrobků a služeb, které jsou následující:

hledání neustálého zlepšování kvality výrobků a služeb zákazníkům, reference z trhu na celý nabízený výrobní sortiment, rozšíření a proniknutí na světové trhy, odezvy na výrobky a služby tak, aby korespondovaly s přáními a potřebami zákazníků, zlepšování efektivnosti společnosti pomocí stálých investic do výrobních procesů a závodů, včetně účasti na osobním rozvoji vlastního potenciálu

Spolupracujeme

Partneři, se kterými spolupracujeme.

  • O společnosti CIFA
  • O společnosti CIFA
  • https://dam.sk/
  • C:\fakepath\hošek
  • C:\fakepath\SG
  • C:\fakepath\logo impuls

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.